TEKNOLOJİ BİZİM İŞİMİZ

ŞİRKETİNİZİN TEKNOLOJİSİ ŞİMDİDEN EN İYİSİ OLSUN ...

HAKKIMIZDA

igTech hakkında bütün bilgiler ...

igTech 2015 yılından buyana sektöre hizmet sağlamaktadır.

Yoğunlaştığı hizmet alanları; Internet Teknolojileri, Kurumsal Yazılımlar ve Teknik Destek üzerinedir.

Gelecektede mobil teknoloji ve sunucu hizmetlerini de bünyesine katacaktır.

SERVİSLERİMİZ

igTech aşağıdaki belirtilen servisleri sağlamaktadır.

WEB SITE TASARIM

KURUMSAL ÖLÇEKLİ WEBSİTELERİ

Firmanız için en iyi araştırmayı yapar, internet üzerindeki prestijinizi arttırır.

YAZILIM GELİŞTİRME

TEKNOLOJİYİ SİZE GETİRİR

İhtiyacınız olan yazılımları geliştirir ve kullanımıza sunar.

TEKNİK DESTEK

TEKNİK DESTEK KONUSUNDA ÜSTÜN HİZMET

Yazılımsal ve Donanımsal teknik destek ile işlemlerinizin kesintisiz olarak çalışmasını sağlar.

E-MAIL

E-MAIL ÇÖZÜMLERİ SUNAR.

Kurumsal e-mail hizmeti ile kesintisiz E-Mail çözümü sunar.

SUNUCU HİZMETLERİ

KURUMSAL İŞLERİNİZ İÇİN SUNUCU HİZMETİ

Web siteleriniz, E-Mail sunucularınız, Dosya sunucularınız ve özel projeleriniz için size sunucu sağlar.

HOSTING VE DOMAIN HİZMETİ

PROFESYONEL HOSTING VE DOMAIN HİZMETİ

Şirketinizin internet üzerinde ismini ve web siteleriniz için gerekli dosyaların hosting yayınını üstlenir ve destek sağlar.

PROJELER VE ÇALIŞMALARIMIZ

igTech olarak sağladığımız bazı hizmet ve projelerin listesi.

PROJE ADI HİZMET TÜRÜ WEB SİTE
National Geographic Sunucu & Kodlama Hizmeti nationalgeographic.com.tr
National Geographic Arşiv Sunucu & Kodlama Hizmeti arsiv.nationalgeographic.com.tr
Fortune Turkey Sunucu & Kodlama & Optimizasyon Hizmeti fortuneturkey.com
Ağır Ticari Araçlar Derneği Hosting & E-Mail & Kodlama Hizmeti taid.org.tr
Marie Claire Sunucu & Kodlama & Optimizasyon Hizmeti marieclaire.com.tr
Mens Health Sunucu & Kodlama & Optimizasyon Hizmeti menshealth.com.tr
Womens Health Sunucu & Kodlama & Optimizasyon Hizmeti womenshealth.com.tr
Instyle Sunucu & Kodlama & Optimizasyon Hizmeti instyle.com.tr
Trendus.com Sunucu & Kodlama & Optimizasyon Hizmeti trendus.com
IstanbulAmator.com Hosting & Kodlama Hizmeti istanbulamator.com
Group Medya Sunucu & Veritabanı & Abonelik Sistemi & Kodlama Hizmeti group-medya.com
Mercedes Magazin Hosting & Kodlama Hizmeti mercedesmagazin.com.tr
Banka Çevirici igTech'in geliştirdiği Muhasebe Banka İşleme Programı bankacevirici.com
Belay Tekstil Kurumsal E-Mail igtech.com.tr
Loresa Tekstil Kurumsal E-Mail igtech.com.tr

REFERANSLARIMIZ

igTech olarak bizi tercih eden müşterilerimiz görüşleri.